top of page

O nas

Trafiliście Państwo na blog Kancelarii Adwokackiej.

Pomocą prawną członkowie naszego zespołu zajmują się od kilkunastu lat.

Jesteśmy zespołem prawników, radców prawnych i adwokatów działających na terenie śląska oraz w Warszawie, zajmującymi się sprawami kredytobiorców frankowych. 

 

Zajmujemy się przede wszystkim pomocą, w zakresie unieważnienia umowy kredytu we frankach jak i wykreślenia klauzul indeksacyjnych, waloryzacyjnych w umowie.

Doświadczenie zbieraliśmy także świadcząc pomoc prawną na rzecz jednego z największych polskich banków. Zdobyte umiejętności i doświadczenie zaowocowało decyzją o podjęciu ukierunkowanej działalności na rzecz pomocy kredytobiorcom frankowym.

Obecnie, bez fachowej pomocy, konsument będący kredytobiorcą, nie jest w stanie dochodzić swoich praw w starciu z profesjonalnym podmiotem, reprezentowanym przez profesjonalistów.

Nasza inicjatywa ma na celu wyrównanie szans naszych potencjalnych klientów w starciu z bankami, w związku z czym tworzymy niniejszy portal internetowy w postaci bloga informacyjnego, aby zwiększyć świadomość prawną społeczeństwa. 

zdj-profilowe-frankowicze.png
cover-2.png

Poniżej znajduję się formularz, prosimy kontaktować się za jego pomocą lub za pomocą bezpośrednich wiadomości mailowych na adres napisz@dlakredytobiorcychf.info

Napisz do nas! 

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.

bottom of page